Kontakt

Zadzwoń:

+48602444613

Pytania, komentarze po prostu napisz 😉

Email: [email protected]

Poniedziałek – Sobota – 10:00  do  20:00

Niedziela – Postaramy się odpisać ale nie obiecujemy 🙂

 • 5 star review  Wonderfully curated, great atmosphere, great selection - if you're looking for vintage in Warszaw, this is the place to go. I will be back. Thanks!

  thumb Erlend Sørli
  12/09/2019

  5 star review  Great unique clothes and reasonable prices.The place itself has amazing atmosphere. Also the staff is very nice and helpful!

  thumb Ryan Wu
  2/19/2020

  5 star review  Avalonia jest pachnącym ciasteczkami, bajkowym i najcieplejszym miejscem w Warszawie. Można siedzieć tam godzinami, bo pomiędzy sukniami wysadzanymi (prawie prawdziwymi) diamentami, a jedwabnymi koszulami, można znaleźć tam też Pana Mateusza - definicję sprzedawcy idealnego, który sprawia, że każdy czuje się w Avalonii na miejscu. Każdy czuje się tak, jakby z Panem Mateuszem znał się od zawsze i wpadł właśnie do jego salonu na herbatkę. To miejsce jest absolutnie magiczne, a szczęśliwcem jest każdy, kto znajdzie je skryte w śródmiejskim podwórku

  thumb Marianna Kobosko
  10/31/2019
 • 5 star review  Avalonia Vintage to sklep, który sprawia, że przekraczający próg klient czuje się jak odkrywca grobowca Tutenchamona. Ta ukryta za jedną z warszawskich bram jaskinia skarbów jest ucieczką w inny świat. Wypełniony po brzegi ciepłem sklep jest absolutnie wyjątkowy. Wchodząc klient witany jest szerokim uśmiechem sprzedawcy oraz wręcz paraliżującą ilością pięknych rzeczy. Cudowne jedwabne koszule, po których galopują zebry, antylopy i gnu. Sukienki wzbudzające zazdrość Kardashianek 😉 Przede wszystkim niezwykły wystrój i przemili ludzie sprawiają, że ciężko jest wyjść. Bardzo polecam to miejsce ludziom, którzy są już znudzeni oklepanymi warszawskimi sklepami vintage.

  thumb Gosia Wojtkiewicz
  12/23/2019

  5 star review  Nice place to go and get yourself some Unique old school attires. Welcoming atmosphere and great people. Recommended if you visit Warsaw.

  thumb John Nthakyo
  12/02/2019

  5 star review  Cute and cozy vintage store! Great selection, especially in colourful shirts. Lovely and warm service.

  thumb Silje-Marie Normann Svendsen
  11/22/2019
 • 4 star review  Ciekawy wybór ubrań, fajne wnętrze z kanapami i fotelami, na których można posiedzieć w razie zmęczenia. Miła atmosfera i przyjazna obsługa. Minus za trudną w obsłudze przymierzalnię (jest tylko jedna, można nieźle wyrżnąć się o próg i brakuje wieszaczków na ubrania) i trochę zbyt zachodnie ceny.

  thumb agata grabowska
  1/12/2020

  5 star review  Cudowne miejsce. Kolory, materiały, zapach, czysta rozkosz. ✨

  thumb Monika Z.
  2/24/2020

  5 star review  Sklep prowadzony z miłością i pasją, cudowne teatralne ciuchy ❤

  thumb Barbara Swadzyniak
  2/24/2020
 • 5 star review  Avalonia Vintage shop has an amazing interior and a cozy atmosphere. It is definitely worth to have visit. You will find there the most welcoming owner and clothes for any occasion 🙂

  thumb Mari-Ann Loosaar
  11/10/2019